• мрежа рабица поцинкована ф13 1м х 25м
мрежа рабица поцинкована ф13 1м х 25м. Предлагаме поцинкована оградна мрежа, просечена мрежа и метална мрежа рабица.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър

мрежа рабица поцинкована ф13 1м х 25м

  • 0.00лв.


Етикети: ОГРАДНИ МРЕЖИ, ВЕЛИКО ТЪРНОВО, ЦЕНИ